Pravidla soutěže

Pravidla

POZOR —- v současné době je soutěž pozastavena, kvůli malé účasti, ale náš zatím jediný přispěvatel dostane odměnu, že jako jediný přispěl s návody. Děkujeme za pochopení —- POZOR

Soutěž je pouze pro registrované. A pro české a slovenské uživatele, z důvodu posílání výher jen po Česku nebo na Slovensko.

– to znamená že se musíte zaregistrovat pod e-mailem, ze kterého mi budete posílat e-maily s návody

Soutěž bude probíhat od 28. 12. 2016 00:00 do 30. 11. 2017 23:59. Poté AN tým vyhodnotí soutěžící a první 3, kteří budou mít nejvíce bodů (minimálně však 30 bodů) získají možnost si něco koupit z uvedených e-shopů s autodoplňky, které objednáme, zaplatíme a necháme poslat na Vaši adresu.

 

Seznam e-shopů

http://www.autodoplnky-obchod.cz

http://www.autofashion.cz/

http://www.autokelly.cz/

http://autoeshop.eu/

 

Novinka

nově můžete zasílat návody (návody k použití, které nemají žádnou příručku či postup jak to ovládat) i recenze ať už obrázkové či s videem na různé věci pro auta (vychytávky, oleje do auta, paliva, kosmetiku na auta atd…)

Náležitosti recenze:

 • Název výrobku či služby
 • Popis
 • Hodnocení (v procentech, kupovat – nekupovat atd, záleží na Vás jak zhodnotíte)
 • Přezdívku, na kterou jste se registrovaly na stránkách a e-mail se kterým jste se registrovaly, opět bude e-mail anonymizován jak u návodu

Recenze opět musí být ve formátu .docx a odeslaná na e-mail navodynaauta@gmail.com a popřípadě video poslat přes uschovna.cz a na e-mail mi poslat odkaz.

Každá recenze se bude hodnotit AN týmem a udělují se za ně 1 bod (recenze s obrázky) nebo 2 body (recenze s videem) a samozřejmě musí splňovat všechny 4 náležitosti

Novinka

 

AN má právo změnit termín ukončení soutěže kvůli nedostatku účastníků v soutěži. AN a jeho tým musí každý návod ohodnotit body od 1 do 3, výjimka bude u videonávodů, které vytvoříte, tam hodnotíme až 5 body, pokud video bude mít minimálně 5 minut (čím delší, tím lépe, dostanete co nejvíc bodů) s komentářem. Video uploadněte na youtube.coma vzáoětí pošlete odkaz na video nebo video pošlete nám, a my ho uploadneme na vlastní kanál AN na youtube.

 

Ohodnocena budou první 3 místa s minimálním počtem 30 bodů.

 1. místo vyhrává možnost zakoupit zboží z uvedených e-shopů za 4000 Kč
 2. místo vyhrává možnost zakoupit zboží z uvedených e-shopů za 2000 Kč
 3. místo vyhrává možnost zakoupit zboží z uvedených e-shopů za 1000 Kč

Vítězné částky zahrnují i poštovné.

Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti.

 

Plagiátorství nebudeme tolerovat, každý návod s týmem prozkoumáme přes speciální program na odhalování kopií, který zkoumá text i obrázky všude na internetu a porovnává s Vámi zaslaným dokumentem. Nechceme kvůli Vaší nezodpovědnosti a lenosti mít problémy s jinými webovými stránkami. Pokud ovšem prokážete, že je to Váš návod a publikoval jste ho už na jiných stránkách, tak návod uznáme. Při zjištění plagiátorství dostanete trestné body nebo Vás vyloučíme ze soutěže (záleží, jak velký prohřešek to bude, každopádně bude řešen AN týmem individuálně)

 

Návody posílejte na e-mail: navodynaauta@gmail.com

 

Náležitosti návodu:

 • návod musí být ve formátu .docx (odkazy na videa na youtube vložte přímo do dokumentu mezi řádky na kterých chcete aby bylo video umístěno)
 • velikost souboru s obrázky max. 20 mb (kdyby byl problém, zkontaktujte nás na e-mailu navodynaauta@gmail.com)
 • fotografie musí být ostré a minimální velikost je ve wordu 12×16 cm
 • nesmí obsahovat vulgarismy

Popřípadě, že mi zašlete video, abych ho uploadnul na náš kanál, pošlete mi ho přes uschovna.cz. Děkuji

 

Návod musí obsahovat: (první 2 jsou důležité na vytvoření kategorie, pokud nenapíšete tyto 2 věci, návod se automaticky neuzná)

 • Značka auta (Ford, Škoda, Audi, Volkswagen, Mercedes…)
 • Model a generace (Ford Focus Mk1, Mk2, Mk3, Mondeo Mk1, Mk2, Mk3, Mk4, Mk5; Škoda Octavia 1. Generace, 2. Generace, 3. Generace…) generaci nemusí nutně určitý model mít
 • Rok výroby
 • PředFl nebo PoFl (Fl – facelift)
 • Nadpis (co se spravuje, vyměňuje atd.)
 • Potřebné nástroje + materiál
 • Postup s obrázky
 • Pokud znáte stránku (zpravidla fóra), kde řeší tenhle návod, přidejte odkaz na forum
 • Na konec návodu napište jméno (či přezdívku) a e-mail, pod kterým jste se zaregistrovali na naše stránky. Ve výsledku se budou zobrazovat jen Vaše jméno, které si zvolíte a první a poslední písmeno v e-mailu (příklad oprsalek@seznam.cz bude zobrazeno jako o…k@seznam.cz). Je to kvůli bezpečnosti našich přispěvatelů.

 

Pro inspiraci, nebo kdybyste nevěděli, jak to má zhruba vypadat, Vám dám příklad. Ke stažení Demontáž středového paneluVZOR. Co všechno, můžete považovat za návod, se podívejte na návody k Ford Focus, o které jsem poprosil každého autora návodu na fóru www.ford-focus.cz. Tyto návody jsou vytvořeny ještě před soutěží, a tudíž neobsahují na začátku dokumentu všechny náležitosti.

 

Návod se pokusí náš AN tým zhodnotit co nejdříve, a publikovat na webové stránky, zpravidla do 7 dní. Může se stát, že až bude doba dovolených, naše hodnocení a následné publikace se prodlouží, více info bude pak na FB stránkách.

 

Přispěvatelé návodů budou uvedení zde s počty bodů.

 

Vítězové budou kontaktováni v rozmezí od 5. Prosince do 15. Prosince 2017. Následně od vítězných účastníků budeme požadovat adresu, kam pošleme vámi vybrané zboží a kdo bude chtít i telefon a budou kontaktováni o době doručení.

 

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.