Demontáž nádobky na ostřikovače

1. odšrouboval jsem čtyři šrouby na podběhu (viz obr. 1 a 2).Jsou přímo za kolem takže je lepší kdzyž si kolo natočíte na jednu stranu, odšroubujete dva a pak kolo natočíte na druhou stranu a odšroubujete další dva. Začátek podběhu mám dost okousabej ale vypadalo to že by tam mohl být ještě jeden šroub, kterej tam nemám tak si to radši skontrolujte.


2.Zvedl jsem auti na heveru tak abych bez problému vyndal podběh (vyndáte ho aj bez toho že byste auti museli zdvihat ale nakonec ho budete stejně muset zvednout abyste mohli vyndat tu nádobku)

3. odšrouboval jsem tři šrouby, které drželi nádobku. Jeden je na obr 3,je to v prostoru u motoru za hrdlem. Druhej je zhruba ve stejným místě ale ze vnitř blatníku no a třetí je na druhým konci nadržkyv blatníku.Ten třetí se mi protáčel takže jsem musel použit druhej klíč abych si matku (je tam něco plastovýho) zafixoval proti protáčení.Možná by bylo nejlepší tímto šroubem začít.

4. docela násilím jsem musel oddělat to hrdlo co je v motorovým prostoru.Šlo to docela ztěžka ale povedlo se. Mám pocit že je na nádobce ještě přidělanej motorek ale nejsem si jist.Už si to nepamatuji. Je to pár týdnů co jsem to páchal a na fotce ho nemám.

No a olala a nádobka je venku.

Zdroj: http://www.ford-focus.cz

Autor: Šimi

Přímý odkaz: http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopic.php?f=180&t=7794